Shit.

12. listopadu 2014 v 20:00 | kristen
It is love


Ani se mi sem nechce psát. poslední dva jídelníčky? HNUS!. Né, že by toho bylo moc, ale prostě, všechno ve špatnou dobu. Možná to bude tím, že jsem začala snídat doma, hned po tom co se vzbudím. Správně by se mělo snídat tak půl hoďky až hoďku po probuzení. Což jsem předtím splňovala. Takže to vrátím zpět a zase vrátím své normální, v pohodě jídelníčky.
Aspoň že jsem si dneska pořádně zacvičila. No co, spadla jsem na dr*ku, ale co? Zvednu se a jdu dál. Já si prostě svoji vysněnou postavu vybojuju! Tohle nejde ze dne na den, ale je to splnitelné, a pak na sebe budu právem hrdá.
Vím, že v téhle cestě, za vysněným tělem selžu ještě párkrát, ale to je normální. Všichni děláme chyby, nikdo si tuhle cestu neprošel bez toho, aniž by párkrát nezaškobrtnul.
Prosím holky, nedávejte mi to sežrat ještě víc. Když už se všechno kazí. Ale já toho svého štěstí dosáhnu a to pak bude stát za to!.
Držte se kočky, my to zvládneme, máme přece jedna druhou a to je hlavní! Vždycky, když některá z nás to pokazí, nesmíme si říkat, že jsme krávy, že nic nedodržíme a že budeme napořád tlusté. Musíte i na tyhle věci jít s optimismem a pak jde všechno lépe! Nesmíme si dávat všechno za vinu a už vůbec se nesmíme podceňovat. Pak by jsme totiž neregistrovaly to, že nám to vlastně jde. Hodně dlouho, mi tohle trvalo. Než jsem tohle všechno vůbec pochopila. Ale když už jsem s tímhle vším smířená, přece si svůj cíl nenechám jen tak utéct a budu za něj bojovat. A BOJOVAT BYCHOM MĚLY VŠECHNY!

Jinak pár news. Už mám konečně obě uši stejně roztáhlé (jo, mám díry v uších). A konečně mi došla mikina, na kterou jsem se tak těšila:3. Jinak zítra mi možná jeden pán příjde zprovoznit televizi a o víkendu se bude domontovávat zbytek nábytku, takže vám tu potom hodím photo. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 letmebebeautiful letmebebeautiful | 12. listopadu 2014 v 22:43 | Reagovat

Přesně! Nevzdávat se je hlavní:) Moc ti držím pace a zvládneme to:))

2 Ninuš Ninuš | Web | 13. listopadu 2014 v 15:17 | Reagovat

Z toho si vůbec nic nedělej, každý dělá chyby a vím že ještě tolikrát udělám chyby. Ale lepší je to nevzdávat a dělat na druhý den jakoby nic a jíst jako vždycky, než se zastavit a mít deprese apod. :) Zvládneme to.

3 Holy Holy | Web | 13. listopadu 2014 v 22:06 | Reagovat

souhlasím! :)
kdo chce ten to dokáže, takže i ty i já a i všechny ostatní..
já snídám hnedka asi 20 min po probuzení.. vyhovuje mi to mám apk energii a ani sem nevěděla že se tak nemá snídat :/ :D
BTW. k minulému článku gratuluju k tomu kilu dole ! :)
tímhle tempem budeš do jara jak ty holky z fitspa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama