You look like my next mistake.

21. listopadu 2014 v 20:50 | kristen
..


Dneska vám jídlo psát nebudu, protože toho bylo fakt dost málo. To kvůli těm výškám, s kamarádkou jsme byly rády, že jsme je našly a navíc ani nebyl čas na jídlo a ani chuť.,, Jinak výšky fajn, byla jsem se podívat na filozofické, kde mě zajímá obor Anglické filologie (miluju angličtinu) a pak jsme byly na fakultě tělesné kultury, kde chce jít kamarádka, ale mě to tam taky tak trošku táhne, když děkan této fakulty říkál, že se tam můžou udělat licence na ttrenérství různých sportů a i tance, bylo jasné, že o tom musím vědět více:D.. Takže jsem tam pak ještě lítala a ptala se na ten tanec, kamarádka myslela, že mě majzne něčím. A kdybyste viděly ty kluky :O.... Neříkám, že všichni byli hezcí, ale pár výjimek se tam našlo :D... Takže uvidím ještě, kam si budu podávat přihlášku. Jinak kdyby mě nikam nevzali, mám pořád náhradní plán - au-pair :).
Jinak včera mi napsal pan M., jo byla jsem z toho trošku v šoku (ten, co mi řekl, že mezi náma nic nebude - tím myslel vztah, pokud tak zrhuba víte). No, sice mu jde jen o to jedno, ale jestli je to způsob, díky kterému bych ho mohla znovu vidět, tak do toho půjdu. Jen od toho hlavně nesmím nic čekat, pak bych z toho byla zas v háji. Ale nic ještě není jisté, protože mi to zkomplikoval menzes. Takže se uvidí, jestli "vydrží" do dalšího týdne, nebo prostě řekne jiné (to když jsem mu navrhovala, tak to zamítnul). Všechno to bude ještě zajímavé.
Jinak dneska jsem cvičila zase jen výzvu, protože bolesti pořád neustupují :/ a navíc, jsem za celý den tak nachozená, že mě všechno bolí:/.
Konečně jsem si koupila barvu na vlasy, zrzavo-červená (zase). Jednou jsem tak šla po ulici, ze školy na autobus a jako vždy prostě taková zakřiknutá, nikoho nevnímám, dívám se před sebe a prostě jdu, a míjeli mě dva kluci, o nečem si povídali.. Jeden na mě koukl a povídá "redhead", tak jsem se pousmála a šla jsem dál. Sice to prostě nic není, ale i tohle mě za ten den potěšilo.
A poslední věc, už mám vymyšlené další dvě tetování, takže snad po Vánocích bych na jedno mohla jít :3. Jinak jedno tetování už mám a mám v plánu si dodělat celou nohu. A víte co je nejhorší, že M. je celkem hustě potetovaný a pořád dodělává. O to větši slabost pro něj mám. Nesnáším ho.

No a jak jste se měly vy a co plánujete na víkend? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Holy Holy | Web | 21. listopadu 2014 v 21:24 | Reagovat

jez hodně ovoce a pij, aby ti bylo líp a mohla cvičit! :)
a k článku ... au pair se mi taky líbí, pořád nejsem rozhodnutá jestli se dám na ní a na vejšku pujdu až si trochu vydělám nebo rovnou praštím do vejšky.. :D je to těžký ale pořád mám celkem čas :)
doufám že si vybereš dobře! :)
achjo..štve mě že se tak skvělý holky trápí kvůli klukovi a jsou schopny se kvůli nim takhle "obětovat" když to tak řeknu.. je to oběť chceš víc ale proto aby si ho měla aspon na chvíli se obětuješ.. doufám že jednou potkáš někoho kdo ti vyrazí dech a ty jemu ! :)

2 Perrie Perrie | Web | 21. listopadu 2014 v 21:26 | Reagovat

Zásadní chyba! Na jídlo se musí čas najít vždy! :D - aspon já si ho vždy najdu.. možná proto jsem tak nenažraná. a snad budeš brzo fit :)

3 Katie Katie | Web | 22. listopadu 2014 v 14:38 | Reagovat

Au-pair je skoro vždy náhradní plán :).
Tak ať se stane, co se má stát a ať jsi s výsledkem spokojená.

Být nemocná je hrozná otrava, snad budeš brzy ok.
A pokud jde panu M. jen o jedno, tak bych do toho nešla. Jsi přece dáma a ne děvka na tohle :).
Zasloužíš si někoho, kdo tě bude chtít a mít rád.

Zrzavo-červená některým sluší. Některé holky se ale na tuto barvu barví, přestože se k nim vůbec nehodí. To je pak k politování :D.

Těším se na tvé jídelníčky. Měj se dobře.

4 Maky, maci Maky, maci | Web | 22. listopadu 2014 v 20:03 | Reagovat

Děkuju :)
Já zase angličtinu nesnáším. :D
Ty jo ta fakulta tělesné kultury zní fakt dobře tam bych určitě šla já. :D A hezcí kluci tím líp. :) :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama